13 Kasım 2015 Cuma

ORKİDE HAREKETİ ANTALYA ETKİNLİĞİ
    Biz kadınlar her zaman organik sağlıklı ürünler araştırırız alırız kendimize ve sevdiklerimize.Hayat bazen bir fırsat sunar bizlere ...Sevgili mucitanne Emelcim sayesinde tanıştık bizde orkide hareketi ile firma yetkilisi Bülent bey bizlere Antalya Akra Barut Otel ev sahipliğinde  usta şeflerin elinden Hakan Beyin seçtiği menüyle lezzetli yemeğimiz eşliğinde bilgilendik.Helal sertifikalı ürünler.Dijital ejderha çağı ve 21. Yüz Yılın akılcı rekabet koşullarında, en fazla ihtiyaç duyduğumuz yetenekler; üreticilik, sorgulama, değişim ve işbirliğidir.
Sınırların ortadan kalktığı, teknolojinin, dolayısıyla iletişimin baş döndürdüğü ve sadece var olmanın bile insanlığa yüklediği anlamların her geçen gün daha da ağırlaştığı günümüzde; geleceğe odaklı düşünmek, gelecek için projeler geliştirmek ve gerçekleştirmek büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Ancak iş hayatında amaçları gerçekleştirmeye giden en kısa ve en doğru yol vizyonu geniş, bilinci açık ve profesyonel bir ekiple çalışmaktan geçmekte.
Neyi nasıl yapacağını bilen, veri toplayıp en doğru şekilde değerlendiren, girişimci ruha sahip, etkili ve aktif bir uzman grubu, ticaretin her alanında avantaj sağlayacak, hız üstünlüğü elde edecek, sorunları daha kolay çözecek ve mutlaka daha çok kazandıracaktır.   
Orkide Hareketi, Türkiye ve geleceğimiz için yola çıktığı ilk günden beri cesaret ve başarıyla hizmet üretmiş,  BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle daha çok alanda fayda sağlamak için bütün kadroları, tecrübeli zihinsel alt yapısı ve güçlü sistemiyle şimdiden gereken tüm hazırlıkları ortaya koymuştur.

Orkide Hareketi'nin altyapısını oluşturan paylaşma geleneği,
BİRLİKTE KAZANMAK ilkesiyle hazırlanmış strateji ve imaj çalışması ile birleşerek halkımızın mutlu ve bağımsız yarınları için büyük bir fırsata dönüşmektedir.

Orkide Hareketi, yenilikçi, modern, değişimci, dünya gerçeklerinin farkında, vizyon sahibi cesur ve adaletli insanların kurduğu kazancı ve geleceği hedefleyen büyük bir organizasyondur.

Orkide Hareketi yaklaşık 8 yıldır girişimci kadrosu, emektar ve mutlu çalışanları ile serbest girişimciler için başarılı çalışmalar yapmıştır ve paylaşım geleneğinin savunucusu olarak gelecekte de serbest girişimciler için başarılı hizmetler üretmeye devam edecektir.

Orkide Hareketi, Türkiye coğrafyasının tarihsel manada zengin ve doğası gereği yaşayan, birlikteliğin bir çok-kültürlü medeniyet ve başarı projesidir. Bir ayağı geleceğin içinde olan bir başarı hikayesidir.
Orkide Hareketi geleceğe ve insan yaşamına hizmet eder. Yaşam olan her yerde birlikte hareket vardır. Daha güzel bir yaşam için, gelecek için bugünden adım atılmalıdır.
Orkide Hareketi Farklıdır, liderdir, derinliklidir, geleceği hedeflemektedir, bu yüzden de hep bir adım öndedir. Bilinçli, duyarlı, kanaat önderi tüketicinin vazgeçilmezi, birlikte yaşam üretir Çünkü Orkide Hareketi  yaşam severdir. Ekonomik, ticari ve estetik değerlere sahip oluşunun yanı sıra sosyal bir paydaştır ve herkesi düşünür çünkü herkes içindir.
 Orkide Hareketi bugünden geleceği kazanmak için en ideal fırsattır. Gelecek ertelenemez, Geleceği gören zihinler, düşleri gerçeğe dönüştürme yeteneğine sahiptir.  Fırsatları doğru yer ve zamanda değerlendirenler, geleceğin mühendisleri olacaktır.

Bugün, düşünmek için değil, yaşamak içindir. 
Gelecek bugünden başlar.

ORKİDE HAREKETİ
www.orkidehareketi.net
0850 450 51 51
      


           Sevgili Bülent bey bizlere çok güzel hediyeler hazırlatmış , herşey için çok teşekkür ederim Hakan bey ve Emel hanıma .Nice güzel etkinliklerimiz olur inşallah birlikte...


6 yorum:

 1. Harika bir gündü. . Orkide hareketine teşekkür edrim. . Senin de yüreğine sağlık minik kuşum. . 💕 💕 💕 💕

  YanıtlaSil
 2. Hep beraber nice güzelliklere. :)

  YanıtlaSil
 3. Nice etkinliklere sağlıkla hep beraber . Gülcan 'cığım. Öpüyorum seni.

  YanıtlaSil
 4. Orkide Hareketi ve arkadaşlarımızla çok güzel bir gün geçirdik.En kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Katılımın için teşekkürler, umarım bir çok etkinlikte bir araya geliriz. :)

  YanıtlaSil
 6. Ben gelemedim ama inşallah diğer etkinliklerde birlikte olacağız...

  YanıtlaSil